یکشنبه 02 مهر 1396

آخرین اخبار

تدارک راه اندازی مرکز تجارت بین المللی فرودگاه پیام

تدارک راه اندازی مرکز تجارت بین المللی فرودگاه پیام
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در نشست هم اندیشی با سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی پیام از تدارک راه اندازی مرکز تجارت بین المللی پیام خبر داد.

به گزارش فرینا، سعید زرندی با اعلام این خبر گفت: این مرکز با مشارکت بخش خصوصی و با 30 خدمت ویژه به عنوان دروازه ارتباطی با خارج و تمركز خدمات، در تابستان امسال راه اندازی می شود.

زرندی به تشریح برنامه‌ها و فعالیتهای منطقه پرداخت و افزود: در رویکرد و نگاه جدید فضای مجموعه برای کار و تولید واشتغال برنامه ریزی و آماده شده است که با استفاده از توان و مشارکت بخش خصوصی به ویژه سرمایه گذاران بزرگ و مطرح و شناخته شده، منطقه رونق چشمگیر خواهد گرفت.

وی با اشاره به مقدمات فراهم شده در زیر ساختها منطقه گفت: تامین این زیر ساختها فعالیت جدی را می طلبد که با برنامه ریزی و هدف گذاری انجام گرفته و بازنگری و تغییر و تحول در روال اداری پیش آمده انتظار می رود که فعالیتهای جاری در سالی که مزین به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است از رشد 100 درصدی برخوردار باشد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در پایان با استقبال از پیشنهاد ات و انتقادات افزود: بهترین نگاه و اثر بخش ترین روش در اصلاح امور توجه و بکار گیری نظرات افرادی است که خود از. ذینفعان مجموعه هستند.

لازم به ذکر است در این نشست صمیمی سرمایه گذاران به ارائه نظرات و طرح مشکلات و سوال پرداختند که متناسب با هر سوال مدیران ارشد مجموعه پاسخگو بودند.
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.