دوشنبه 02 بهمن 1396

آخرین اخبار

تخصیص 140 میلیارد ریال اعتبار برای کمربندی بازرگان

تخصیص 140 میلیارد ریال اعتبار برای کمربندی بازرگان
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، در دیدار با جمعی از اصناف، کسبه، ورزشکاران، ریش سفید و اهالی شهرستان بازرگان با اشاره به اهمیت احداث جاده کمربندی (لجستیک) بازرگان گفت: 140 میلیارد ریال اعتبار برای احداث این جاده در نظر گرفته شده ...

به گزارش فرینا، حسین فروزان تامین امنیت و رفاه شهروندان بازرگانی با توجه به تردد ماشین آلات سنگین و کامیون از داخل شهر را از اولویت های سازمان منطقه آزاد ماکو برشمرد و افزود: بجز اتوبوس و خودروهای سواری تردد هرگونه کامیون از داخل شهر بازرگان ممنوع می شود.

 فروزان گفت: یکی ازدغدغه های دولت تدبیر و امید احداث آزاد راه تبریز بازرگان است که در صورت اجرای این پروژه، در تجارت و صادرات به اروپا تسهیل می شود.

وی از مسئولین و شهردار بازرکان خواست تا در خدمت رسانی به شهروندان تلاش مضاعف کرده و مشکلات ضروری مردم را بصورت ضربتی حل کنند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه در سال گذشته از یک هزار و هشتصد میلیارد ریال درآمد سازمان  94 درصد یعنی یک هزار و 310 میلیارد ریال در بخش عمرانی و خدماتی هزینه شده گفت: تنها 6 درصد درآمد صرف هزینه های جاری سازمان شده که در بین سازمان های مناطق آزاد کشور کم نظیر است.

فروزان گفت: دیگر ارگان های خدماتی نیز باید در هزینه های جاری صرفه جویی کنند و به عمران و آبادی بیش از پیش بپردازند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، احداث سالن ورزشی در بازرگان، احداث مجتمع فرهنگی، کتابخانه مجهز، احداث پارک بانوان، دیوار حائل مسکن مهر بازرگان و احداث فاضلاب شهری بازرگان را از جمله برنامه های آتی و در حال اجرای سازمان منطقه آزاد برشمرد.
برچسب ها : منطقه آزاد ماکو
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.