دوشنبه 02 بهمن 1396

آخرین اخبار

برگزاری همایش «کودکی در جزیره، جزیره ای برای کودکان» در قشم

برگزاری همایش «کودکی در جزیره، جزیره ای برای کودکان» در قشم
همایش تخصصی «کودکی در جزیره، جزیره ای برای کودکان» به همت انجمن جامعه دانشگاهیان قشم با همراهی و حمایت سازمان منطقه آزاد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم برگزار می شود.

به گزارش فرینا، هدف از برگزاری این همایش، تاکید بر نقش و اهمیت کودکان به عنوان ارزشمندترین سرمایه یک جامعه و اهتمام همه جانبه و ایجاد اراده جمعی در نهاد های مسئول و مردم در راستای ارتقا مراقبت های بهینه از آنان در دوران کودکی است.

بنا به این گزارش، آموزش و کسب مهارت های زندگی سالم و شکوفا، بهداشت و تغذیه مناسب، توسعه روان و فراگیری زبان متناسب با سن و توسعه اجتماعی شناختی کودکان جزیره قشم از محورهای مهم این همایش است.

در این همایش صاحب نظران و مسئولان دسترسی مناسب همه کودکان به آموزش ها و مراقبت های دارای کیفیت همه جانبه در دوران کودکی را به بحث و گفت و گو می گذارند.

این همایش روز پنجشنبه 31 فروردین ماه از ساعت 9 الی 12 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم (هلر) با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم، فرمانداری شهرستان قشم، دانشگاه ها، آموزش و پرورش قشم و شهاب، شبکه بهداشت و درمان، بهزیستی، شهرداری ها، دهیاری ها، شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین نمایندگانی از سازمان های مردم نهاد برگزار می شود.

ابراهیم طلایی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران و پژوهشگر دوره پست دکتری در دانشگاه بامبرگ آلمان سخنرانی خواهند کرد.برچسب ها : منطقه آزاد قشم
آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.