یکشنبه 02 مهر 1396

آخرین اخبار

تقدیر تعاونگران قشم از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

تقدیر تعاونگران قشم از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم
اعضای 500 تعاونی شهرستان قشم متشکل از 95 هزار عضو با اهدای لوح سپاس به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تلاش وی در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی بخش تعاون در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تجلیل کردند.

به گزارش فرینا، لوح تعاونی های جزیره قشم روز چهارشنبه در مراسمی که در سالن مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد از سوی غلامرضا پاسلاری رئیس نمایندگی اتاق تعاون قشم به مهندس مومنی اهدا شد.

متن لوح تقدیمی تعاونگران قشم به شرح ذیل است.

برادر ارجمند آقای مهندس مومنی

ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

با اهداء سلام و تحیات وافره

استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلا و سربلندی آن، مرهون تلاش ارزنده مدیران کارآمد و لایق کشور است. اگرچه کاری که برای رضای خداوند باشد هیچ چیز جز رضای او پاداش تن و فکر خسته بندگان مخلص او نیست اما به پاس خدمات خداپسندانه حضرتعالی به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر الخالق» ما امضاء کنندگان ذیل: نمایندگان اتاق تعاون، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی با بیش از 95 هزار عضو، مراتب تقدیر و تشکر و پشتیبانی خود را از جنابعالی در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی بخش تعاون در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اعلام می داریم.

بنا به این گزارش، همایش تعاونگران شهرستان قشم امروز با حضور حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، غلامرضا پاسلاری رئیس نمایندگی اتاق تعاون شهرستان قشم، جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد و شماری از رئیسان تعاونی های مختلف این شهرستان در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.

برچسب ها : منطقه آزاد قشم
خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.