یکشنبه 02 مهر 1396

آخرین اخبار

همکاری بخش خصوصی و مدیریت منطقه آزاد ارس شایسته تقدیر است

همکاری بخش خصوصی و مدیریت منطقه آزاد ارس شایسته تقدیر است
وزیر جهادکشاورزی گفت: اقدامات انجام گرفته در زمینه گلخانه ها باعث پیشتازی منطقه آزاد ارس شده است و همکاری بخش خصوصی با مدیریت منطقه شایسته تقدیر است.

به گزارش فرینا، محمود حجتی در بازدید از مجتمع گلخانه ای تارلا امین و سایر پروژه های گلخانه ای منطقه آزاد ارس، تاکید کرد: طرح توسعه گلخانه ها در سراسر کشور، یکی از طرح های مصوب اقتصاد مقاومتی است و دولت نیز از این طرح ها حمایت می کند.

وی افزود: آنچه که امروز در منطقه آزاد ارس شاهد بودیم، همکاری بسیار خوبی بود که بین بخش خصوصی و مدیریت منطقه آزاد وجود داشت و این همکاری باعث به وجود آمدن عظیم ترین پروژه گلخانه ای کشور شده است.
حجتی تصریح کرد: زنجیره تولید ایجاد شده و صادرات محصولات در فاز اول، باعث افتخار کشور شده است و آخرین فناوری های روز استفاده شده در این مجتمع گلخانه ای، شایسته توجه است.
وی اظهار کرد: من به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم که چنین زمینه های تولید و اشتغال در منطقه آزاد ارس ایجاد شده است.
حجتی اظهار کرد: بهره وری در زمینه آب، ارزش افزوده در زمینه تولید محصولات و ایجاد اشتغالی که به فعالیت 12 نفر در هر هکتار منجر شده است، از دستاوردهای مهم این سرمایه گذاری است.
وی گفت: دولت نیز آماده است تا در این زمینه هر نوع پشتیبانی و حمایت های لازم از جمله مجوزها و پشتیبانی های فنی را انجام دهد.
حجتی خاطرنشان کرد: هر نوع سرمایه گذاری در زمینه تولید و اشتغال، مصداق بارز باقیات صالحات است و نوع رفتار با سرمایه گذاران باید شبیه رفتار ما با خیرین باشد.
گفتنی است، سفر وزیر جهاد کشاوزی به منطقه آزاد ارس در جریان سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی بوده و طرح توسعه بهره برداری از رودخانه مرزی ارس نیز با حضور وزیر جهادکشاورزی در همین روز افتتاح شد.
خبرنگار منطقه آزاد ارس ـ 2 امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.