چهارشنبه 01 شهریور 1396

آخرین اخبار

برگزاری برنامه شبی با شهدا در منطقه آزاد ارس

برگزاری برنامه شبی با شهدا در منطقه آزاد ارس
دبیر چهارمین همایش آزادگان اردوگاه موصل ۲ از برگزاری بخشی از برنامه های این همایش در منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش فرینا، دبیر چهارمین همایش آزادگان اردوگاه موصل ۲ با تشریح برنامه های همایش آزادگان، عنوان کرد: امسال استان آذربایجان شرقی میزبانی این همایش را بر عهده گرفته است و بخش هایی از این همایش در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
ابوالفضل هادی که خود از آزادگان اردوگاه موصل ۲ است، در ادامه افزود: بر اساس زمانبندی صورت گرفته، روز 23 مرداد برنامه بازدید از منطقه آزاد ارس و زیارت قبور شهدای مرزی را خواهیم داشت و در اختتامیه این برنامه شبی با شهدا را در دستور برنامه قرار داده ایم.
وی خاطرنشان کرد: این همایش از از ۲۱ تا ۲۵ مردادماه برگزار می شود و پیش بینی می کنیم یک‌هزار و 500 آزاده در این همایش حضور یابند که این میزان ثبت‌نام‌کننده در طی این چند دوره برگزاری همایش بی‌نظیر بوده است.
هادی در مورد اهداف برگزاری همایش نیز گفت: هدف اصلی این همایش تجدید دیدار آزادگان با یکدیگر، نشر فرهنگ ایثار و شهادت، تجدید میثاق با شهدا و گرامیداشت یاد آزادگان و معرفی توانمندی‌های استان در حوزه های مختلف است که امیدواریم به نحواحسن اجرایی شود.
گفتنی است شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس 215 شهید ، 500 جانباز و 14 آزاده سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است . سازمان منطقه آزاد ارس هر ساله برنامه های ویژه ای را برای تجلیل از آزادگان ترتیب می بیند و با توجه به میزبانی استان در همایش آزادگان، امسال تجلیل از این آزادگان، به صورت ملی خواهد بود.

خبرنگار منطقه آزاد ارس ـ 2 امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.