یکشنبه 02 مهر 1396

آخرین اخبار

نصب سیستم مانیتورینگ بر روی شناور لایروب خزر در بندر امیرآباد

نصب سیستم مانیتورینگ بر روی شناور لایروب خزر در بندر امیرآباد
سیستم مانیتورینگ بر روی شناور لایروب خزر در بندر امیرآباد نصب و راه اندازی شد.

به گزارش فرینا، مدیربنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: برای اولین بار و در سطح شناورهای تعمیراتی، بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد موفق به نصب و راه اندازی سیستم مانیتورینگ بر روی لایروب خزر شد.
علی خدمتگزار افزود: برای نصب این سیستم مانیتورینگ حدود ۱۰ میلیارد ریال در اجرا هزینه شده است
خدمتگزار گفت: با بهره گیری از این سیستم می توان بدون محدودیت مسافت، وضعیت عملکرد لایروب و تجهیزات آن را در لحظه و به صورت برخط توسط تبلت و یا کامپیوتر متصل به شبکه APN اختصاصی رصد کرد و گزارش مربوط به تمامی فعالیت های سیستم ازقبیل فشار و دمای روغن، خروجی اگزوز، وضعیت مخازن، وضعیت پمپ لایروبی، دریچه های تخلیه و اطلاعات مرتبط با تعمیرات پیشگیرانه (PM) را مورد بررسی قرار داد.
مدیربنادرودریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با تأکید بر اهمیت حفاظت از تجهیزات استراتژیک و الزام اجرای سیستم مشابه بر روی لایروب های تملیکی سازمان بنادر و دریانوردی با موافقت مدیران عالی سازمان، از  آمادگی بندر امیرآباد در انتقال تجربیات در زمینه نصب سیستم مذکور به سایر بنادر، خبر داد.
عدم وجود محدودیت مسافت در دریافت گزارش، بهره گیری از طرح گرافیکی کاملا منطبق با لایروب، حفظ و نگهداری خطاهای ارسال شده و همچنین سرعت عمل در خصوص شناسایی و رفع مشکل احتمالی را از خصوصیات بارز این طرح می توان نام برد.


 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.